&nbsp
&nbsp

همگام با مشتری از ابتدا تا کنون، افتخار ماست

&nbsp
  • پشتیبانی از بزرگ‌ترین شبکه ارتباط ماهواره‌ای کشور
  • مجهز به انبار قطعات برای تسریع خدمت‌رسانی به مشتریان
  • مجهز به سامانه مدیریت اطلاعات
  • دارای کارخانه بزرگ تولید و تعمیر قطعات معیوب
  • 120 دفتر عملیاتی فعال آماده به خدمت‌رسانی به مشتریان
معرفی شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز
شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز در سال 1383 به منظور ارایه خدمات در حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات به ‌عنوان یکی از شرکای شرکت خدمات انفورماتیک تاسیس گردید. یکی از وظایف اصلی این شرکت، خدمات رسانی به مشتریان شرکت خدمات انفورماتیک می‌‌باشد. در ادامه به تشریح فعالیت‌های شرکت داده‌ورزی فرادیس در حوزه VSAT می‌پردازیم. یکی از عمده‌ترین فعالیت‌های این شرکت در حوزه فوق نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه های VSAT و پشتیبانی از کلیه تجهیزات این شبکه ارتباط ماهواره‌ای است. به ‌نحوی‌ که این شرکت در حال حـاضر با در اختیار داشتن بزرگترین شبکه پشتیبـانی تجهیزات ماهواره‌ای VSAT، رتبه اول را از شورای عالی انفورماتیک اخذ نموده ‌است. این شرکت با در اختیار داشتن بیش از700 نفر از مجرب‌ترین کارشناسان و متخصصین فنی در 120 دفتر عملیاتی در سراسر کشور و هم‌چنین سایت مجهز تعمیرات مرکزی در قزوین، توان عظیم و دانش منحصربه‌ فردی در تعمیر انواع پایانه های مخابراتی VSAT به وجود آورده است که همه این موارد باعث ارایه کامل خدمات پشتیبانی با سرعت و کیفیت بالا به مشتریان و در نهایت رضایت ایشان شده است. در این مرکز نیز به منظور افزایش رضایت مشتریان کلیه تماس‌ها ضبط و نگهداری می‌شود. این مجموعه نیز همانند پشتیبانی لایه یک با بهره‌برداری از نرم افزار ثبت تماس CRM، کلیه تماس ها را با تخصیص شماره تیکت منحصربه‌فرد به همراه تاریخ، ساعت، اطلاعات مربوط به مشکل با شرح جزییات براساس نوع سرویس، گروه مشکل و عنوان مشکل و هم‌چنین راه‌کار پیشنهادی و ... ثبت و نگهداری می‌کند و امکان تهیه و ارایه گزارشات متنوع مدیریتی را میسر می‌سازد. هم‌چنین توسط سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) امکان ثبت تماس در سامانه و پیگیری روند انجام کار در سایر گروه‌های شرکت خدمات انفورماتیک با استفاده از کد رهگیری تخصیص یافته توسط سامانه وجود دارد.
.
.
.
توانمندی‌ها
  120دفتر عملیاتی فعال آماده به خدمت‌رسانی به مشتریان
 مجهز به سامانه مدیریت اطلاعات برای تسهیل پیگیری درخواست‌های مشتریان
 مجهز به انبار قطعات برای تسریع خدمت‌رسانی به مشتریان
 پشتیبانی از بزرگ‌ترین شبکه ارتباط ماهواره‌ای کشور به صورت حضور در محل
 دارای کارخانه بزرگ تولید و تعمیر قطعات معیوب
.
.
.
امکانات
سیستم‌ مدیریت اطلاعات

    شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز به منظور کنترل، برنامه ریزی و حضور به موقع کارشناسان این شرکت در محل سایت مشتریان، اقدام به طراحـی و پیاده‌سازی یک سامانه بانک اطلاعاتی متمرکز و منحصربه‌فرد، با دسترسی تحت Web نموده‌ است. تمامی مراحل رفع اشکال از زمان اعلام، توسط مشتری تا مرحله پایانی، در این سیستم قابل رهگیری است.
    پس از اعلام نیاز به پشتیبانی توسط مشتری، کارشناس پشتیبانی هر مرکز، امکان مشاهده شماره کار ثبت شده با جزییات آن را خواهد داشت. واضح است که اقدام متناسب با هر کار ارجاع شده متفاوت است. همه دفاتر (معمولا مستقر در تمام مراکز استان‌ها و حتی شهرهای بزرگ هر استان) از طریق یک شبکه اینترانت امن به این سیستم به صورت Online وصل می‌شوند که این امر امکان موجب سرعت و تسهیل اجرای عملیات و سرویس‌دهی به مشتریان در زمان مناسب می‌شود.

سامانه ثبت رفع اشکال

    پورتال شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز، به نشانی www.faradis.net علاوه بر معرفی خدمات و محصولات، جهت رفاه حال مشتریان خود، برای اعلام نیاز به پشتیبانی و به حداقل رساندن زمان خدمت‌رسانی، اقدام به طراحی سامانه‌ی ثبت رفع اشکال نموده است. این سامانه امکان ثبت آنلاین درخواست‌های پشتیبانی از سوی مشتریان را داشته و بصورت آنلاین در دستور کار دفاتر مربوطه قرار داده است. مشتریان شرکت می‌توانند با وارد کردن شناسه کاربری خود وارد سامانه شده و تمامی درخواست های خود را ثبت و از همان طریق پیگیری نمایند.

دفاتر استانی و عملیاتی

    درحال حاضر این شرکت بیش از 120 دفتر عملیاتی فعال مستقر در مراکز استان‌ها و شهرستان‌های تابعه دارد که به مشتریان خدمت‌رسانی می‌کنند. دفاتر به انبار قطعات و ماژول‌های جایگزین هستند. مدیریت یکپارچه انبارها توسط سیستم کنترل موجودی، به منظور کاهش زمان تعمیر قطعات مورد نیاز ای شرکت اعم از قطعات نو و قطعاتی که پس ار رفع اشکال و جایگزینی از محل نصب خارج می‌شوند توسط کارخانه تحت نظارت شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز واقع در قزوین انجام می‌شود.

کارخانه قزوین

    کارخانه قزوین شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز در سال 1374 به منظور ارایه خدمات جدیدی در حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات تأسیس گردید.
    این کارخانه در حال حـاضر بزرگ‌ترین تولید کننده دستگاه‌های خودپرداز Wincor/Nixdorf و تجهیزات ماهواره‌ای و زمینی VSAT/VNB است که همین امر موجب شد تا مجموعه فرادیس البرز رتبه اول را در زمینه‌های ذیل از شورای عالی انفورماتیک اخذ نماید.
    کارخانه فوق در شهر صنعتی البرز واقع در استان قزوین شامل سالن مونتاژ VSAT که تولید و مونتاژ متعلقات پایانه‌های ارتباط ماهواره‌ای را بر عهده دارد.
    آزمایشگاه تست و کنترل کیفیت VSAT جهت آزمایش دقیق و واقعی تولیدات ماهواره‌ای در این محل انجام می‌شود.
    مرکز تعمیرات شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز با به‌کارگیری کارشناسان متخصص و مجرب، ماژول‌های مختلف پایانه‌های ارتبـاط ماهواره‌ای را تعمیر و به چرخه پشتیبانی باز می‌گرداند.
    دستگاه‌ها، ماژول‌ها و قطعات پس از خروج از سالن مربوطه به قسمت کنترل کیفیت ارسال شده و پس از تأیید مرکز کنترل کیفیت به انبار مرکزی انتقال می‌یابند. تمامی قسمت‌های مرکز تعمیرات به یک سیستم اتوماسیون یکپارچه متصل بوده و قطعات وارد شده به انبار پس از ثبت در سیستم مذکور، آماده استفاده خواهند بود.
    رتبه یک در تولید و تامین قطعات و ملزومات
    رتبه یک در تولید و تامین دستگاه‌های جانبی
    رتبه یک در شبکه‌های داده رایانه‌ای و مخابراتی
    دارای پروانه تولید و ساخت دستگاه‌های خودپرداز بانکی از وزارت صنایع و معادن و تجارت
.
.
.

دسترسی سریع

.

انتخاب کنید ...